wtorek, 19 marzec 2024 08:52

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Pisankę Wielkanocną” ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 24.03.2024. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również wszystkie dzieci na spektakl słowno-muzyczny pt. „Na ratunek” w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej Przyjaciół MOWP “Bajki ze starej szafy”.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głębowicach

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

1

Maja Adamus

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

2

Maja Górkiewicz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

3

Fabian Sobida

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

4

Aleksander Bogacz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

5

Iga Kolasa

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

6

Lilianna Kolasa

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

7

Zuzanna Bernaś

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

8

Gabriela Tatoń

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

9

Klara Potocka

Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu

10

Ewa Mądrzycka

Miejskie Przedszkole nr 16 w Oświęcimiu

Wyróżnienie II stopnia:

1

Blanka Wabik

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

2

Tymon Noworyta

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

3

Huber Zając

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

4

Zygmunt Kozica

ZSP - Przedszkole Samorządowe w Harmężach

5

Okcjan Olszewski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

6

Tamara Chomiszczak

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Oświęcimiu

7

Alicja Ryba

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

8

Adam Rączka

ZSP - Przedszkole Samorządowe w Harmężach

9

Dawid Piskorz

ZSP - Przedszkole Samorządowe w Harmężach

10

Wiktoria Popławska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

Wyróżnienie III stopnia:

1

Kinga Nagi

ZSP - Przedszkole Samorządowe w Harmężach

2

Oliwia Wojtusiak

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

3

Kacper Komendera

Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu

4

Jakub Chudzik

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

5

Gabriela Zaprzałka

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Oświęcimiu

6

Aleksander Sidło

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

7

Anastazja Sieranc

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Oświęcimiu

8

Oliwia Więcek

Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu

9

Nikola Więcek

Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu

10

Zuzanna Czerwionka

Niepubliczne Przedszkole "Tęczowe" w Oświęcimiu

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

1

Ilona Luranc

Szkoła Podstawowa nr w Zaborzu

2

Zofia Dziwoki

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

3

Amelia Słowik

Szkoła Podstawowa nr w Zaborzu

4

Julia Czerwienka

Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu

5

Franciszek Grubka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

6

Nikodem Stankiewicz

Szkoła Podstawowa w Grojcu

7

Maria Zdziebko

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

8

Zofia Mastykarz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

II miejsce:

1

Lila Dmochowska

Szkoła Podstawowa nr w Zaborzu

2

Paulina Czechowska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

3

Zofia Krzemień

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

4

Elżbieta Mądrzycka

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

5

Irena Kozica

ZSP - Szkoła Podstawowa w Harmężach

6

Wiktor Piskorz

ZSP - Szkoła Podstawowa w Harmężach

7

Dorian Janusz

Szkoła Podstawowa w Rajsku

8

Zuzanna Hałat

Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

9

Maria Szczepaniak

Szkoła Podstawowa nr w Zaborzu

III miejsce:

1

Izabela Jekiełek

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

2

Lilianna Warmbier

Szkoła Podstawowa w Rajsku

3

Kacper Seidler

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

4

Nadia Święgocka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

5

Magdalena Radwan

Szkoła Podstawowa w Grojcu

6

Zofia Mackowska

Samorządowy Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chełmku

7

Natalia Rydzoń

Szkoła Podstawowa w Grojcu

8

Aleksandra Szweda

Samorządowy Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chełmku

9

Maja Kos

Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu

Czytany 429 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 marzec 2024 08:55