wtorek, 05 grudzień 2023 13:08

Wyniki konkursu plastycznego „Bombka bożonarodzeniowa” – edycja 2023 Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 10.12.2023r. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

 Nagroda specjalna: dla Miejskiego Przedszkola nr 15 w Oświęcimiu za przygotowanie największej ilości prac.

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia

1

Borys Kuska

Przedszkole Samorządowe w Rajsku

2

Bianka Wabik

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

3

Maksymilian Skyrka

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

4

Emilia Tatarczuch

Niepubliczne Przedszkole "BAJKA" w Oświęcimiu

5

Kamil Kuwik

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Głębowicach

Wyróżnienie II stopnia

1

Adrianna Hałat

Przedszkole Samorządowe w Rajsku

2

Jan Trenda

Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

3

Lena Filek

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

 

4

Leon Ciszkiewicz

Miejskie Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu

5

Klaudia Sikora

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

6

Nataniel Pędziwiatr

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

7

Laura Guzik

Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

8

Adam Mitoraj

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Głębowicach

Wyróżnienie III stopnia

1

Filip Zemła

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

2

Marcin Karpiński

Niepubliczne Przedszkole "BAJKA" w Oświęcimiu

3

Nadia Subel

Niepubliczne Przedszkole "PRZYGODA" w Oświęcimiu

4

Tatiana Talik - Szczotka

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

5

Anna Flisek

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach

6

Fabian Gryszan

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

7

Iga Kolasa

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Osieku

8

Oliwia Krawczyk

Niepubliczne Przedszkole "PRZYGODA" w Oświęcimiu

9

Karolina Węgrzyn

Niepubliczne Przedszkole "PRZYGODA" w Oświęcimiu

                             

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

1

Lilianna Kusak

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

2

Julia Ławczys

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

3

Tola Mańka

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

4

Puciato Anna

Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku

5

Maja Wabik

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

6

Antonina Toporek

Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku

II miejsce:

1

Amelka Słowik

Szkoła Podstawowa w Zaborzu

2

Lena Kurzydło

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bulowicach

3

Oliwia Dyrcz

Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku

4

Marta Szczepaniak

Szkoła Podstawowa w Zaborzu

5

Wiktoria Wróbel

Szkoła Podstawowa w Zaborzu

III miejsce:

1

Nikodem Pałka

Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

2

Jesika Bałabuch

Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

3

Kaja Socha

Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

4

Oliwier Fyda

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bulowicach

5

Jan Bar

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

6

Jakub Ganobis

Szkoła Podstawowa w Brzezince

7

Szymon Kluk

Szkoła Podstawowa w Brzezince

8

Paweł Rzemiński

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

9

Liliana Kolasa

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Osieku

             
Czytany 736 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 grudzień 2023 13:14