czwartek, 11 kwiecień 2019 06:55

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Pisanka Wielkanocna” ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 14.04.2019. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl ”Smerfastyczna Przygoda”
w wykonaniu grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

 

Nagroda specjalna: dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Osieku

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

- Liliana Pająk - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,

- Tomek Patyna – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,

- Maria Pieńkosz – Miejskie przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

- Andrzej Wąsik – Przedszkole Samorządowe w Rajsku

- Jan Gałuszek – ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne

- Maja Kędracka – Przedszkole Samorządowe w Grojcu

- Karol Kobielski - Przedszkole Samorządowe w Grojcu

Wyróżnienie II stopnia:

- Martyna Pacyga - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,

- Maja Reichel - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,

- Lena Kawalec - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

- Kalina Krakowczyk - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,

- Piotr Huba – Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

- Szymon Brombosz – Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w Oświęcimiu,

- Kornel Tyran – ZSP w Harmężach - Przedszkole Samorządowe

- Kubuś Całus - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,

- Amelia Żmuda - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

- Bartosz Kosiec – ZSP w Głębowicach

Wyróżnienie III stopnia:

           - Amelia Bryła - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

- Nikodem Spadek - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne

- Madzia Kądzioła - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu

- Jakub Brzeźniak - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,

- Hubert Zalewski - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu

- Kamila Nitka - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,

- Julia Głownia - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu

- Jakub Bucki – ZSP w Harmężach - Przedszkole Samorządowe

- Emilia Wilczak - Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne "Akademia
                                    Przedszkolaka" w Chełmku

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

- Magdalena Pacyga - ZSP nr 1 w Osieku

- Emilia Grabowska – Szkoła Podstawowa w Brzezince

- Karolina Peniak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

- Oliwier Figura - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

- Alicja Nowak - Szkoła Podstawowa w Babicach

II miejsce:

- Wiktoria Krzemień – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej

- Maryna Mleczek SZS - nr 1 w Chełmku

- Kuba Tofilski – Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

- Paweł Ilich - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

- Kamil Kramarczyk ZSP nr 1 w Osieku

- Filip Rozmus - Szkoła Podstawowa w Rajsku

III miejsce:

- Nadia Rembiesa – Szkoła Podstawowa w Brzezince

- Karol Wójcik - ZSP nr 1 w Osieku

- Adrian Rukat - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

- Maja Luranc - ZSP nr 1 w Osieku

- Alicja Nowak - Szkoła Podstawowa w Babicach

- Gabriela Warmuzek - Szkoła Podstawowa w Babicach

- Paulina Andryszczak – SZS nr 1 w Chełmku

Czytany 423 razy