niedziela, 24 listopad 2019 17:21

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa” ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 1.12.2019. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl ”Smerfy – świąteczna opowieść”w wykonaniu Amatorskiego Teatru Przyjaciół MOWP.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Szklarza w Graboszycach

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

  1. Karol Wojtaszczyk - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
  2. Weronika Gworek - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
  3. Borys Dudek – Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne "Akademia
    Przedszkolaka" w Chełmku
  4. Alicja Gzyl - Przedszkole Samorządowe w Rajsku
  5. Arkadiusz Nowak – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu
  6. Małgorzata Płonka - SPWP w Kętach
  7. Julia Borowczyk - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej

Wyróżnienie II stopnia:

  1. Mikołaj Wasilewski - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu
  2. Wiktor Lasek - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej
  3. Liwia Raj - SPWP nr 9 w Kętach
  4. Martyna Adamus – Przedszkole Samorządowe nr 9 w Kętach
  5. Maja Buchala - Przedszkole Samorządowe w w Grojcu
  6. Mikołaj Mucha – ZSPw Graboszycach
  7. Antoni Krzemień Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
  8. Wiktor Wróbel - ZSP w Bulowicach
  9. Patrycja Bielenin – ZSP nr 4 w Brzeszczach

Wyróżnienie III stopnia:

  1. Wiktoria Sikora – ZSP Graboszyce
  2. Ola Szczygieł – Przedszkole Samorządowe w Rajsku
  3. Adrianna Pietrucha - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
  4. Aleksandra Biziorek – Przedszkole Samorządowe w Rajsku
  5. Filip Królicki – ZSP w Bulowicach
  6. Kacperek Dudek - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
  7. Hania Kopiasz -Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne "Akademia
    Przedszkolaka" w Chełmku
  8. Gabriel Walusiak – ZSP w Głębowicach
  9. Ksawery Mikuła – ZSP w Głębowicach
  10. Olimpia Wyrobiec Przedszkole Samorządowe w Zaborzu.

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

  1. Gabriela Mucha – ZSP w Graboszcach
  2. Gabrela Wiśniowska – ZSP w Bulowicach
  3. Maja Bies - Szkoła Podstawowa w Grojcu
  4. Olga Pieczonka - Szkoła Podstawowa w Grojcu
  5. Natalia Sporysz – ZSP nr 1 w Osieku
  6. Emilia Kolasa - ZSP nr 1 w Osieku
  7. Maria Janiczek – Szkoła Podstawowa w Zaborzu

II miejsce:

  1. Roksana Rembiesa – Szkoła Podstawowa w Brzezince
  2. Jakub Kowalik- -ZSP w Głębowicach
  3. Dawid Bednarz – ZSP w Graboszycach
  4. Adam Płonka - ZSP w Graboszycach
  5. Angelika Bliźniak – Szkoła Podstawowa w Babicach
  6. Natalia Bielenin – ZSP nr 4 w Brzeszczach
  7. Oliwia Piłat – Szkoła Podstawowa w Babicach

III miejsce:

  1. Gabriela Czuwaj – ZSP nr 1 w Osieku
  2. Kamil Szostak – ZSP w Głębowicach
  3. Dawid Hodur- Szkoła podstawowa nr 9 w Oświęcimiu
  4. Kinga Gawęda – ZSP w Bulowicach
  5. Nadia Pasierbek – Szkoła Podstawowa w Babicach
  6. Karolina Peniak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
  7. Kacper Klima - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
  8. Julia Grzesło – ZSP nr 1 w Osieku
  9. Emilia Napieraj - Szkoła Podstawowa w Brzezince
  10. Wiktoria Kliś – Szkoła Podstawowa w Zaborzu
Czytany 748 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 listopad 2019 17:30