wtorek, 03 wrzesień 2013 11:54

Apoloniusz Tajner i kadra polskich skoczków, znów wspierają MOWP.

Szczyrk-Tajner narta małePrzy okazji rozgrywanych w pierwszy wrześniowy weekend, Mistrzostw Polski w skokach narciarskich (igielit), udało się pozyskać na potrzeby podopiecznych „Malej Orkiestry” prawdziwą kolekcjonerską perełkę. Swoją nartę, na której podpisy złożyli zawodnicy i trenerzy naszej narodowej kadry, przekazał MOWP Kamil Stoch. Oprócz darczyńcy, na „desce” podpisali się również; Stefan Hula, Maciej Kot, Klemens Murańka, Piotr Żyła, Grzegorz Miętus, Krzysztof Miętus, Dawid Kubacki, Mateusz Rutkowski, Grzegorz Sobczyk, Łukasz Gębala, Zbigniew Klimowski, Piotr Fijas oraz Łukasz Kruczek.
Jak powiedział nam prezes fundacji Albert Bartosz –„To już kolejny raz, kiedy nasi zimowi ulubieńcy wspomagają nasze charytatywne działania. Nie byłoby to możliwe bez osoby Apoloniusza Tajnera, który jest osobą niezwykle empatyczną i otwartą na potrzeby innych ludzi. Ale jeszcze większa jest zasługą byłego komendanta posterunku policji w Brzeszczach Mirosława Semika, który ma doskonale kontakty w całym świecie sportu i zawsze pamięta, żeby dzięki swoim możliwościom, pomagać naszym dzieciakom. Mirek w swoich działaniach jest niezwykle zdeterminowany a świadomość, że zawsze możemy liczyć na jego pomoc, jest dla nas ogromnym komfortem”.
Zarząd fundacji postanowił, że narta zostanie wystawiona na licytację z początkiem sezonu narciarskiego. Doświadczenie pokazuje, że w tym okresie roku, za tego typu gadżety, można osiągnąć najwyższą stawkę. A przy pomaganiu chorym dzieciom, zebranie sporych pieniędzy, dla organizacji pozarządowych, niestety musi być jednym z priorytetów.

Czytany 2846 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44