poniedziałek, 27 listopad 2023 08:43

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

✔️Zapraszamy w niedzielę 1️⃣0️⃣ grudnia br. do OCK na tradycyjny Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. ❄️☃️
✔️Rękodzielnicy ze Śląska i Małopolski wystawią niepowtarzalne przedmioty, które będą oryginalnymi prezentami pod choinkę i uczynią nadchodzące święta magicznymi.
 ✔️Jarmark rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do godziny 17.00. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie naszej podopiecznej 17-letniej Marty Świerguły z Laskowej, chorującej na nowotwór oka.❤️
✔️Co będzie na stoiskach?
Na jarmarku stanie ponad 5️⃣0️⃣ stoisk. Będzie można zakupić zabawki z włóczki, wyroby z papierowej wikliny i drewna, makramy, skrzaty i gnomy, anioły, wianki, bombki, stroiki świąteczne, kompozycje i dekoracje świąteczne, pyszne babeczki i ciasteczka.
✔️Przez cały dzień sprzedawane będą również piękne poinsecje (gwiazdy betlejemskie), podarowane przez naszego Przyjaciela -firmę Plantpol ❤️.
✔️Tej przedświątecznej niedzieli na stoiskach w OCK będzie można zakupić również wigilijne opłatki.
✔️ Obok pysznych ciast, babeczek i pierniczków serwowanych z pyszną kawą esspresso, na gości jarmarku czekają smaczne świąteczne  potrawy.☕
✔️O godz. 15.00  zapraszamy na spektakl  "Świąteczna gorączka" w wykonaniu grupy teatralnej Przyjaciół MOWP „Bajki ze starej szafy".. Dla najmłodszych jak zawsze zorganizujemy warsztaty zdobienia pierniczków.
✔️Po przedstawieniu rozstrzygnięty zostanie tradycyjny konkurs na „Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową”.
– To jeden z tych wyjątkowych dni, kiedy oprócz czegoś dla siebie, będziecie mogli zrobić coś dla innych. Podczas jarmarku zbierać będziemy na leczenie i rehabilitację 17-letniej Marty Świerguły z Laskowej chorującej na nowotwór oka. Całkowity dochód z imprezy trafi na konto nastolatki. 
✔️Nie może Was zabraknąć. Świętujmy razem i pomagajmy‼️❤️
✔️Jarmark Bożonarodzeniowy odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.
Czytany 370 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 grudzień 2023 07:26