piątek, 26 listopad 2010 11:02

...o jarmarku raz jeszcze

wjarmbozonarBędą piękne prezenty, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.


Unikatowe, magiczne przedmioty - dzieło rąk wielu artystów a w każdym z nich - odrobina bożonarodzeniowego dobra. Będzie fryzjer co uczesze za datek, kosmetyczka co twarz przyozdobi i Św. Mikołaj - chętny do zdjęć z maluchami. Będzie ponad 30 niepowtarzalnych stoisk bogatych w prezenty, których nigdzie indziej nie znajdziecie.

 


12 grudnia zapraszamy Was na imprezę niezwykłą: Wielki Bożonarodzeniowy Jarmark Charytatywny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.


DSC00566W tym dniu w Oświęcimskim Centrum Kultury wystawiać się będą producenci ceramiki i biżuterii użytkowej oraz co w przypadku MOWP jest oczywiste, wystąpi wiele zespołów muzycznych. W kościele św. Maksymiliana zaprezentowany zostanie spektakl teatralny "Zbroja" w wykonaniu grupy "Verbum".


Gwiazdą wieczoru będzie niesamowita grupa Jack Band, składająca się z 18-tu nieprzeciętnych muzyków, wykonujących z zapałem największe przeboje muzyki popularnej. Ten elektryzujący Big Band jest w stanie rozgrzać każdą publiczność. Zagrają też: Krzywa Alternatywa, zespół Marcina Boińskiego i młoda formacja " Flies".


Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się również występ grupy profesjonalnych muzyków jazzowych występujących pod sztandarem "Funky Beegos", którzy wykonają największe przeboje lat 70', w absolutnie niesamowitej aranżacji.


W tym roku zbieramy pieniądze dla chorego na mukowiscydozę Dawida Skowyry z Grojca. Jego choroba wymaga kosztownego leczenia, rehabilitacji i sprzętu. Bardzo pomocna w codziennym funkcjonowaniu byłaby specjalna kamizelka, dzięki której nie trzeba by kilka razy dziennie "opukiwać" plecków dziecka. Niestety koszt jej zakupu to kwota ponad 30tys. zł. i nie ma możliwości na jej refundację. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zebrać potrzebne pieniądze a nawet jeśli zbierzemy tylko jej część, to jest duża szansa na to, że pozostałe środki zostaną wpłacone z zasobów, którymi dysponuje Fundacja MOWP.


Naszymi partnerami i współorganizatorami są:
Oświęcimskie Centrum Kultury, Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży, Rotary Club Oświęcim, Lion's Club, Miasto Oświęcim oraz różnorakie podmioty gospodarcze i społeczne z terenu Powiatu Oświęcimskiego. Patronat nad koncertem objęli: prezydent miasta, starosta powiatu oświęcimskiego i członek zarządu województwa małopolskiego.


Jarmark stworzyliśmy dla Was, abyście mogli nareszcie kupić prezenty, o jakich zawsze marzyliście- wyjątkowe i niepowtarzalne, a do tego w bardzo rozsądnych cenach. Dzięki uczestnictwu w tej imprezie, będziecie mieli okazję zrobić coś dla siebie i innych, spełnić dobry uczynek dobrze się przy tym bawiąc. W ten sposób możecie uczcić "dzieciątko", bez względu na to, jak to rozumiecie. Przyjdźcie, bądźcie na Jarmarku z nami, muzyką, chorym Dawidkiem i kimś jeszcze....

Czytany 4242 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44