czwartek, 16 grudzień 2021 06:57

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa” ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 19.12.2021. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl dla dzieci pt. „Kot w butach
i Czarnoksiężnik" w wykonaniu kęckiej grupy "Bajdurki"

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: dla Szkoły Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

1.

Krzak Karol

Przedszkole Samorządowe w Brzezince

2.

Maja Socha

Niepubliczne Przedszkole " Przygoda" w Oświęcimiu

3.

Maja Szpakowska

Przedszkole Samorządowe w Rajsku

4.

Andrzej Wąsik

Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

5.

Antoś Kliś

Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

Wyróżnienie II stopnia:

1.

Wiktoria Wojnar

Niepubliczne Przedszkole " Przygoda" w Oświęcimiu

2.

Hanna Heród

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

3.

Marcel Szpakowski

Przedszkole Samorządowe w Rajsku

4.

Patrycja Zagórska

Przedszkole Samorządowe w Harmężach

5.

Olivier Rusin

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

Wyróżnienie III stopnia:

1

Iga Błaszczak

Przedszkole nr 8 Sióstr Serafitek w Oświęcimiu

2

Maja Grzesło

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego w Nowej Wsi

3

Oliwia Frendo

Przedszkole nr 8 Sióstr Serafitek w Oświęcimiu

4

Kacperek Kliś

Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

5

Iga Korbel

Przedszkole Samorządowe w Harmężach

6

Weronika Faja

Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego Nr 7 w Kętach

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

1

Aurelia Wąsik

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu

2

Katarzyna Bąk

Szkołą Podstawowa im. M.M. Kolbe w Harmężach

3

Mikołaj Jarnot

Szkołą Podstawowa im. M.M. Kolbe w Harmężach

4

Kornel Tyran

Szkołą Podstawowa im. M.M. Kolbe w Harmężach

5

Maja Pamuła

SP w Brzezince

6

Martyna Siutka

SP w Brzezince

7

Alicja KrawczyK

Szkoła Podstawowa w Rajsku

II miejsce:

1

Michał Pniak

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu

2

Michał Minartowicz

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu

3

Mikołaj Czekaj

Szkołą Podstawowa im. M.M. Kolbe w Harmężach

4

Blanca Ławczys

Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi nr 11w Oświęcimiu

5

Kaja Socha

Szkołą Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej - Hoffmanowej w Oświęcimiu

6

Natalia Nowosiadły

Szkoła Podstawowa w Rajsku

7

Hania Płonka

Szkoła Podstawowa w Grojcu

III miejsce:

1

Liliana Sojka

SP w Brzezince

2

Wiktor Maciasza

SP w Brzezince

3

Agnieszka Balon

Szkołą Podstawowa im. M.M. Kolbe w Harmężach

4

Kacper Rochowiak

Szkołą Podstawowa im. M.M. Kolbe w Harmężach

5

Adrian Dutka

Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi nr 11w Oświęcimiu

6

Noah Kwiatkowski - Majewski

Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi nr 11w Oświęcimiu

7

Wiktoria Hnatyk

Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi nr 11w Oświęcimiu

8

Aleksander Joniec

Szkoła Podstawowa w Grojcu

Czytany 731 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 grudzień 2021 08:34