wtorek, 21 styczeń 2020 18:30

Podaruj 1% naszej fundacji Wyróżniony

Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy to muzyka nadziei dla ciężko chorych dzieci. To wielka flota zjednoczonych serc w walce o ich wyzdrowienie. 

 

To grono ludzi wrażliwych, zaangażowanych i zdeterminowanych do działania. To cała seria imprez: koncertów, spektakli, turniejów, aukcji, ślizgawek, salonów poezji, kiermaszów, bali, pikników, kwest i wszelkich inicjatyw organizowanych w celu zebrania środków ratujących życie i zdrowie najmłodszych mieszkańców powiatu oświęcimskiego. 

MOPW z dnia na dzień stała się symbolem niewiarygodnej solidarności i poczucia więzi. Dowodem na to, jak wiele dobrego można zdziałać, spontanicznie, kreatywnie i co najważniejsze – z sukcesem, gdy skrzyknie się grupa zapaleńców.

Muzycy Orkiestry to społecznicy, ludzie dobrej woli, wspierani przez życzliwych urzędników, organizacje, instytucje i lokalne media - od dwóch lat pod szyldem MOWP wspólnie poruszają niebo i ziemię, organizując setki imprez, by wspierać leczenie chorych dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego. Bo jak twierdzą - walka o życie dziecka, bardziej niż jakiekolwiek idee, pobudza do zbiorowego działania i jest źródłem dobra.

Fundacja gra od dziewięciu lat

W tym czasie udało nam się pomóc już ponad 50 podopiecznym,  zebrać ponad dwa miliony złotych, zorganizować około pół tysiąca imprez, między innymi kilkadziesiąt koncertów, kiermaszów, jarmarków, pikników, mecz piłkarski i hokejowe, galę taneczną, a to wszystko, by zobaczyć uśmiech dziecka i radość rodziców jak mogą patrzeć na swoje dzieci.

„Chcemy zaznaczyć, że zarówno zarząd jak i wolontariusze MOWP to stuprocentowi społecznicy – zapaleńcy, którzy za swoją pracę nie otrzymują żadnego wynagrodzenia, a pieniądze zebrane podczas każdej imprezy w całości trafiają na subkonto naszego podopiecznego” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji MOWP.

Pomagamy chorym dzieciom oraz ich rodzicom z powiatu oświęcimskiego.

U nas nikt nie jest zatrudniony, nikt nie zarabia

Nawet biuro rachunkowe, które obsługuje naszą fundację, robi to charytatywnie.

Wszyscy jesteśmy wolontariuszami

Prosimy o przekazanie 1% podatku naszej fundacji

KRS 0000365813

 

DZIĘKUJEMY

 

  

 

 

Czytany 2121 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 styczeń 2020 08:48