niedziela, 07 sierpień 2016 07:04

MOWP i grupa Warto Pomagać razem dla Mai. Zebraliśmy 5897 zł

Grupa Warto Pomagać piaty raz zorganizowała imprezę charytatywną i kolejny raz z dużym sukcesem. Podczas Moto HOLI Day goście, którzy przybyli na imprezę zebrali prawie 5897 złotych. Wszystko to dla Majki Jedlińskiej Brzeszcz.
Na scenie zagrało kilkunastu najlepszych didżejów, betonowe place zapełniły się samochodami, a Brzeszcze eksplodowały tysiącem kolorów. Wydarzenie zakończył pokaz sztucznych ogni.
Impreza rozpoczęła się konkursem dla kierowców. Następnie na scenie zagrali Ragash, Key Cee, Riki Ricardo, ChrisDaNoiz, Dash, Alex Red Komodo & Kolina, Andy.Bart, T-Storm oraz Michał Lazar. W międzyczasie na wszystkich gości czekały wyrzuty kolorowych proszków holi, moto pokazy, ogródek piwny i gastronomiczny, stanowiska z upominkami i watą cukrową, wesołe miasteczko, szczudlarze i wiele więcej.
– Podobnie jak wszystkie wydarzenia organizowane przez Grupę Warto Pomagać, także i to miało charytatywny charakter – mówi Jakub Krzywolak z Grupy Warto Pomagać.
Podczas trwania imprezy na leczenie i rehabilitację rocznej Majki z Brzeszcz udało zebrać się blisko sześć tysięcy złotych. Dziewczynka ma poważną wadę serca, bardzo słabo widzi, wykryto u niej również znaczny ubytek słuchu. Malutka Brzeszczanka potrzebuje stałej opieki medycznej i kosztownej rehabilitacji.
– Podczas dotychczasowych wydarzeń, na leczenie i rehabilitację małych cierpiących mieszkańców gminy Brzeszcze z pomocą ludzi o wielkich sercach udało nam się zebrać się blisko 56 000 złotych – dodaje Krzywolak.

Impreza odbyła się pod patronatem Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy

Źródło Fakty Oświęcim

Foto: Mateusz Stopa

Czytany 1281 razy