czwartek, 28 marzec 2013 10:21

...podziekowanie

Z profilu Iwony Jakubik na portalu Facebook.


aniaSzanowni Państwo,

pragniemy wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i chęć zorganizowania Wielkiego Charytatywnego Kiermaszu Wiosennego na rzecz naszej córeczki Ani. Państwa wsparcie i dobroć jest wyrazem bezpośredniego zaangażowania w naszą codzienną walkę z chorobą naszej córeczki. Kiedy w czerwcu 2012 roku lekarze przekazali nam informację o stanie zdrowia i ewentualnym leczeniu Ani, życie naszej rodziny zostało wywrócone do góry nogami.

Dzięki państwu możemy realizować podstawowe potrzeby leczenia naszego dziecka i wierzyć w „lepsze jutro”. Dla Ani każdy dzień to walka ze swoimi słabościami, ciągłe badania, konsultacje lekarskie, wyjazdy do szpitala na chemioterapię i oczekiwanie, że podjęte leczenie przyniesie zadawalający skutek.
W tym oczekiwaniu i trudnych dla nas chwilach skierowana do nas życzliwość z Waszej strony i dobre słowo, dają nam siłę na kolejne dni. Dajecie nadzieje, chęć życia i wiarę w ludzi, otwieracie serca na krzywdę ludzką i nie przechodzicie obok niej obojętnie. My jako rodzice możemy się cieszyć, że pomimo choroby, Ania będzie dzielnie szła przez życie, a Państwa ofiarność i pomoc przyczyni się do tego.
Jeszcze raz z całego serca gorąco dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Kiermaszu Wiosennego.

P.S. W imieniu wszystkich wolontariuszy MOWP chiałbym powiedzieć - nie ma za co. Uśmiech Ani i radość jaką daje nam pomaganie, wystarcza za podziekowania. Jestesmy z Wami aż do zwycięstwa:)!!

 

Czytany 2780 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44