poniedziałek, 12 czerwiec 2017 19:04

NIEDZIELA Z "KULA HULA"!!! Udostępnij! Przyjdź!

Już w najbliższą niedzielę 18 czerwca od godziny 16.00 przy kręgielni „Kula Hula” w Oświęcimiu odbędzie się wielki piknik rodzinny zamykający – II Charytatywny Turniej o Złoty Kręgiel. Impreza dedykowana jest podopiecznej Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy – Natalce Wolak z Głębowic, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni.

Dla najmłodszych zaplanowano konkursy z nagrodami, gry plenerowe i zabawy z animatorem oraz malowanie twarzy. Imprezę w plenerze umili DJ ADMIN, który zadba o pozytywne rytmy. Dla publiczności zatańczy formacja taneczna Mamma Mia, która oczarowała jurorów ostatniej edycji programu „Mam Talent”. A o godz. 18.00 zagra zespół Joker, który zafunduje słuchaczom solidną dawkę starego dobrego rocka

- Będzie wata cukrowa, popcorn i co się komu zamarzy. Przyjdźcie, bo będzie się działo – zaprasza Joanna Szczygieł, menedżer kręgielni Kula Hula

Przypominamy, że do kolejnego etapu turnieju przeszło dziewięć drużyn! Od środy będą rozgrywać mecze półfinałowe. Wielki finał i świetna zabawa - już w niedzielę!!!

Zapraszamy wszystkim – nie tylko miłośników kręgli.

- Wszystkie drużyny, które uczestniczą w turnieju, wpłaciły wpisowe, w całości przeznaczone na rehabilitację Nikoli. Dzięki ich hojności udało się już uzbierać 5.400 zł. W imieniu Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy dziękuję organizatorom i uczestnikom turnieju – mówi Monika Bartosz, prezes MOWP. - Zbiórka trwa nadal. W niedzielę każdy będzie mógł wrzucić chociażby złotówkę do skarbonek naszych wolontariuszy i w ten sposób pomóc potrzebującemu dziecku. Zapraszamy do wspólnej zabawy! – dodaje.

Czytany 2638 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 wrzesień 2017 19:08