wtorek, 01 listopad 2011 07:37

Gwiazdy siatkówki zagrają dla Paulinki.

siatka

UKS „Setbol” Oświęcim oraz Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zapraszają na prawdziwe święto siatkówki.9 listopada do naszego miasta przyjadą ekipy aktualnych złotych i brązowych medalistek Mistrzostw Polski. Będzie można liczyć nie tylko na rozgrywki na najwyższym poziomie ale również na spotkanie z najpiękniejszymi polskimi siatkarkami.

Na parkiecie hali PZnr2 SOMSiT przy ulicy Bema 8, zmierzą się drużyny BKS-u Aluprof Bielsko-Biała i Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna. Zespoły zgodziły się rozegrać w Oświęcimiu towarzyskie spotkanie nie tylko dla promocji tej pięknej dyscypliny sportu w naszym regionie lecz  przede wszystkim aby  pomóc Paulince Wojtas.

Paulina to bardzo utalentowana i świetnie zapowiadająca się zawodniczka trenowała UKS-ie od 2007 r. Niestety wiosną tego roku choroba nowotworowa uniemożliwiła jej dalsze treningi i grę. Dziewczynka została objęta opieką przez fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, która podczas meczu będzie zbierała pieniądze potrzebne na jej leczenie i rehabilitację.

Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje. Między innymi, zgromadzeni kibice będą mogli zobaczyć obsypaną nagrodami oświęcimską formację taneczną „Grawitacja” oraz wezmą udział w prowadzonej przez fundację licytacji  bardzo atrakcyjnych gadżetów sportowych.

Prosimy o liczne przybycie i aktywny udział w prowadzonej zbiórce i licytacji.

Początek spotkania dnia 09.11.2011r. o godzinie 17.00 w hali PZ nr 2 SOMSiT ulica Bema 8. (Dawne technikum chemiczne)

Czytany 2834 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44