Wydrukuj tę stronę
sobota, 22 październik 2011 15:48

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy 2011.

DSC_0353aaaaa

11 grudnia 2011 to dzień w którym odbędzie się drugi już Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

Oczywiście tradycyjnie impreza będzie miała miejsce w Oświęcimskim Centrum Kultury i równie tradycyjnie całkowity jej dochód zostanie przeznaczony na chore dziecko. W tym roku fundacja zbiera środki na leczenie i rehabilitację 4 letniej mieszkanki Brzeszcz Nikoli Kurpas (http://www.nikoleczka.jky.pl/).

Nikola jest dzieckiem niepełnosprawnym z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Nie siedzi, nie stoi, nie mówi, wymaga całodobowej opieki osoby drugiej. Jest wychowywana tylko przez matkę. Jarmark będzie trwał od 10.00 do 18.00 na dolnym holu OCK. Oczywiście będą również imprezy towarzyszące takie jak pokazy grup tanecznych i rockowe koncerty. Jako gwiazda imprezy wystąpi grupa ZIYO -
http://www.youtube.com/watch?v=ynqGXiarkA0.

Tej grudniowej niedzieli oświęcimianie będą mogli zobaczyć i kupić wiele pięknych przedmiotów rękodzieła artystycznego, takich których nie znajdą w żadnym supermarkecie. Oczywiście wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach. Wystawcy prezentujący swoje dzieła to często artyści, którzy na co dzień zajmują się rękodziełem oraz edukacją innych. Na Jarmarku będzie można kupić prezenty świąteczne, przedmioty dekoracyjne, oraz wiele ozdób na wigilijny stół.

Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, po raz kolejny daje wam szansę na prezenty z "sercem" i takie, dzięki którym sercem będziecie mogli się podzielić. W imienu organizatorów i ich podopiecznych - zpraszamy serdecznie.

Informacja dla wystawców.

Osoby chętne wystawienia i sprzedaży swoich wyrobów na Wielkim Charytatywnym Jarmarku Bożonarodzeniowym w Oświęcimiu gorąco zapraszamy do udziału. Każdemu wystawcy przydzielamy stół i krzesła, reszta wyposażenia stoiska w gestii wystawcy. Montaż stoisk od 8.30 do 10.00, demontaż od 18.00 do 19.00.
Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje na temat Jarmarku - Maria Janas tel. 502 458 566, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4293 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44