środa, 29 marzec 2023 18:11

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Pisankę Wielkanocną” ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 02.04.2023. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl teatralny dla dzieci – pt. „Wiosenne zamieszanie” przygotowany przez Grupę Teatralną Przyjaciół MOWP .

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

 Nagroda specjalna: dla Szkoły Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

1

Antoni Pysiak

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

2

Olivia Białończyk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezince

3

Łukasz Rał

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu

4

Wojciech Knazowski

Niepubliczne Przedszkole "Smyk" w Babicach

5

Dominik Stradal

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Przygoda" w Oświęcimiu

6

Jan Kołodziej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

7

Aleksandra Wisiorek

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

8

Michał Skrzypaszek

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

 

Wyróżnienie II stopnia:

1

Gabriela Wasilewska

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

2

Gabriela Bogunia

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Oświęcimiu

3

Zuzanna Górkiewicz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

4

Respondek Bogdan

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Oświęcimiu

5

Edyta Łyżwińska

Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

6

Nadia Subel

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Przygoda" w Oświęcimiu

7

Olaf Skiernik

Przedszkole Samorządowe w Harmężach

8

Oskar Skiernik

Przedszkole Samorządowe w Harmężach

 

Wyróżnienie III stopnia:

1

Tymoteusz Czekański

Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

2

Zuzanna Czerwienka

Niepubliczne Tęczowe Przedszkole w Oświęcimiu

3

Kalina Przystał

Niepubliczne Przedszkole "Bajka" w Oświęcimiu

4

Hanna Banach

Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" w Oświęcimiu

5

Marcelina Chodurek

Zespół Szkolno-Przedszkolny ww Brzezince

6

Aleksandra Palka

Niepubliczne Przedszkole "Smyk" w Babicach

7

Bianka Wabik

Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

8

Jagoda Kosobudzka

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

1

Wiktoria Wojnar

Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

2

Milena Klima

Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

3

Katarzyna Bąk

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Harmężach

4

Amelia Słowik

Szkoła Podstawowa nr w Zaborzu

5

Maja Szpakowska

Szkoła Podstawowa nr w Rajsku

6

Julia Czerwienka

Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu

II miejsce:

1

Marta Szczepaniak

Szkoła Podstawowa nr w Zaborzu

2

Ania Heflich

Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu

3

Oliwia Trepis-Pilarska

Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu

4

Franciszek Srokosz

Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu

5

Wiktoria Snażyk

Szkoła Podstawowa w Grojcu

III miejsce:

1

Zuzanna Bernaś

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

2

Zuzanna Hałat

Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

3

Lilianna Kolasa

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

4

Aleksandra Jachniak

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Harmężach

5

Maja Stokłosa

Szkoła Podstawowa w Grojcu

Czytany 1553 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 marzec 2023 18:18