czwartek, 03 listopad 2022 12:16

WYNIKI KONKURSU „KOCHAM CIĘ POLSKO” ORGANIZOWANEGO PRZEZ MAŁĄ ORKIESTRĘ WIELKIEJ POMOCY Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie i odbiór nagród, które odbędzie się 5.11.2022. od godz. 17.00,
w hali lodowej MOSiR w Oświęcimiu
.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU 5.11.2022r.!

Na konkurs napłynęło 499 prac. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział , a rodzicom i opiekunom za pomoc.

 Nagroda specjalna za wykonanie 90 prac prac trafia do: Szkoły Podstawowej w Rajsku.

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie:

Szymon Kluk

Zespół Szkolno Przedszkolny w Brzezince

Maks Płatek

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu

Julia Kała

Zespół Szkolno Przedszkolny w Brzezince

Kacper Krzeczkowski

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu

Gabryiela Neczek

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu

Szymon Kozieł

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

Mikołaj Noworyta

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu

Karol Stachura

Przedszkole nr 8 im. Jana Pawła II w Oświecimiu

Franciszek Waliczek

Przedszkole nr 8 im. Jana Pawła II w Oświecimiu

Mateusz Ptak

Przedszkole Samorządowe w Grojcu

Nagrody indywidualne w kategorii szkoła podstawowa:

Nagrody specjalne:

Joanna Janik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Paulina Boba

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Klaudia Nasienniak

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Barbara Bocheńska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Nela Korwin   Szkoła

Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11 w Oświęcimiu

Wyróżnienie:

Sabina Malcher

OSP Brzeszcze Bór

Oliwia Mąsior

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11 w Oświęcimiu

Wiktoria Giza

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11 w Oświęcimiu

Maja Socha Szkoła

Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11 w Oświęcimiu

Venessa Dyrlaga

Szkoła Podstawowa w Zaborzu

Amelia Frączek

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Głębowice

Paulina Stanclik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Emilia Zimol

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Amelia Piekarczyk

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Alicja Janik

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Maja Mazur

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku

Gabriela Ryszka

Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach

Patryk Dąbek

Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach

Dagomir Sitek

Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach

Martyna Kotlarz

Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach

Natalia Mordz

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu

Anna Witalis

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zofii Kossak w Oświęcimiu

Tymoteusz Miodowicz

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zofii Kossak w Oświęcimiu

Maja Kajor

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Barbara Nowak

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Wanda Leśniak

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Aleksandra Bień

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Maja Cygan

Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu

Antoni Nadolski

Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu

Nikola Rusinek

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brzezince

Czytany 354 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 listopad 2022 20:58