piątek, 08 kwiecień 2022 05:51

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Pisankę Wielkanocną” Wyróżniony

ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 10.04.2022. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl teatralny dla dzieci – pt. Marzenia Wielkanocnego Zająca przygotowany przez Grupę Teatralną Przyjaciół MOWP .

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Osieku

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

  • Garwacka Lenka – Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

  • Karol Wojtaszczyk - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

  • Julia Kasprowska - Przedszkole Samorządowe w Grojcu

  • Kłosek Helena – Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

  • Julia Sulkiewicz - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej

  • Lena Muchiewicz – SPWP nr 1 w Kętach

Wyróżnienie II stopnia:

  • Antoni Czarny - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

  • Aleksandra Krzemień - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

  • Helena Strzeżyk - Przedszkole Samorządowe w Grojcu

  • Hanna Zejma – Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach

  • Noworyta Tymon - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

  • Izabela Bąk - Przedszkole Samorządowe w Harmężach

Wyróżnienie III stopnia:

  • Krzysztof Szczerbowski - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu

  • Wojciech Wolas - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy

  • Frazik Karolina - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu

  • Wiktoria Laskowska - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej

  • Pola Nycz - SPWP nr 1 w Kętach

  • Patrycja Zagórska - Przedszkole Samorządowe w Harmężach

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

  • Kornel Tyran – Szkoła Podstawowa w Harmężach

  • Maja Wróbel - Szkoła Podstawowa w Babicach

  • Aleksandra Gruszecka - Szkoła Podstawowa w Babicach

  • Maja Gregorczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku

II miejsce:

  • Julia Noworyta – Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

  • Zofia Sikora – Szkoła Podstawowa w Brzezince

  • Jakub Boba – Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku

  • Izabela Wanat - Szkoła Podstawowa w Babicach

III miejsce:

  • Alicja Nowak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu

  • Maja Pamuła - Szkoła Podstawowa w Brzezince

  • Patrycja Płonka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku

  • Franciszek Zięba - Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku

Czytany 331 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2022 05:54