Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 14.04.2019. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl ”Smerfastyczna Przygoda”
w wykonaniu grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.
NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!
Nagroda specjalna: dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Osieku
Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:
Wyróżnienie I stopnia:
- Liliana Pająk - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
- Tomek Patyna – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Maria Pieńkosz – Miejskie przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
- Andrzej Wąsik – Przedszkole Samorządowe w Rajsku
- Jan Gałuszek – ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne
- Maja Kędracka – Przedszkole Samorządowe w Grojcu
- Karol Kobielski - Przedszkole Samorządowe w Grojcu
Wyróżnienie II stopnia:
- Martyna Pacyga - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
- Maja Reichel - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
- Lena Kawalec - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
- Kalina Krakowczyk - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Piotr Huba – Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
- Szymon Brombosz – Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w Oświęcimiu,
- Kornel Tyran – ZSP w Harmężach - Przedszkole Samorządowe
- Kubuś Całus - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Amelia Żmuda - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
- Bartosz Kosiec – ZSP w Głębowicach
Wyróżnienie III stopnia:
- Amelia Bryła - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
- Nikodem Spadek - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne
- Madzia Kądzioła - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
- Jakub Brzeźniak - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,
- Hubert Zalewski - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
- Kamila Nitka - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,
- Julia Głownia - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
- Jakub Bucki – ZSP w Harmężach - Przedszkole Samorządowe
- Emilia Wilczak - Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne "Akademia
Przedszkolaka" w Chełmku
Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III
I miejsce:
- Magdalena Pacyga - ZSP nr 1 w Osieku
- Emilia Grabowska – Szkoła Podstawowa w Brzezince
- Karolina Peniak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
- Oliwier Figura - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
- Alicja Nowak - Szkoła Podstawowa w Babicach
II miejsce:
- Wiktoria Krzemień – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
- Maryna Mleczek SZS - nr 1 w Chełmku
- Kuba Tofilski – Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu
- Paweł Ilich - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
- Kamil Kramarczyk ZSP nr 1 w Osieku
- Filip Rozmus - Szkoła Podstawowa w Rajsku
III miejsce:
- Nadia Rembiesa – Szkoła Podstawowa w Brzezince
- Karol Wójcik - ZSP nr 1 w Osieku
- Adrian Rukat - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
- Maja Luranc - ZSP nr 1 w Osieku
- Alicja Nowak - Szkoła Podstawowa w Babicach
- Gabriela Warmuzek - Szkoła Podstawowa w Babicach
- Paulina Andryszczak – SZS nr 1 w Chełmku