środa, 28 listopad 2018 07:08

WYNIKI KONKURSU „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa” ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY Wyróżniony

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz przedstawicieli placówek, które wzięły udział w konkursie na wręczenie nagród, które odbędzie się 02.12.2018. o godz. 15.00, w sali widowiskowej, w Oświęcimskim Centrum Kultury. Wszystkie prace będą tego dnia wyeksponowane i będzie można je nabyć za wolny datek do puszki. Zapraszamy również na spektakl ”Ratujemy Święta”
w wykonaniu grupy teatralnej z Miejskiego Przedszkola nr 15.

NAGRODY MOŻNA ODEBRAĆ TYLKO W DNIU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU!

Nagroda specjalna: dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Osieku

Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:

Wyróżnienie I stopnia:

  • Tymoteusz Płonka - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
  • Martyna Luranc - ZSP nr 1 w Osieku – Przedszkole Publiczne,
  • Andrzej Wąsik - Samorządowe Przedszkole w Rajsku
  • Maja Szpakowska - Samorządowe Przedszkole w Rajsku
  • Grzegorz Gisterek – Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu
  • Oliwia Plita- Miejskie Przedszkole nr 16 w Oświęcimiu
  • Maja Reichel- Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach
  • Klaudia Kurek - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu

Wyróżnienie II stopnia:

  • Maja Wróbel - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu
  • Filip Biziorek- Samorządowe Przedszkole w Grojcu
  • Wiktor Holcman – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Głębowicach
  • Szymon Jasieniak – Samorządowe Przedszkole w Zaborzu
  • Lena Celarek- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Głębowicach
  • Alicja Pieczonka- Samorządowe Przedszkole w Grojcu
  • Arkadiusz Grudnik - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu
  • Wojciech Chwierut - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Harmężach
  • Zuzanna Bałut - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu

                      

Wyróżnienie III stopnia:

  • Blanka Bednarczyk – Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
  • Dominik Heród - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu
  • Kacper Baran - Miejskie Przedszkole nr 15 w Oświęcimiu
  • Hubert Jarosz- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Harmężach
  • Aleksander Pasierbek – Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach
  • Szymon Brombosz – Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w Oświęcimiu
  • Aurelia Wąsik - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
  • Maksymilian Grubka – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu

Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III

I miejsce:

  • Karol Potocki - Szkoła Podstawowa w Babicach
  • Alicja Petraszko Szkoła Podstawowa w Babicach
  • Weronika Ciekot – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
  • Aleksandra Słomka – Szkoła Podstawowa w Głębowicach
  • Maria Noworyta – Szkoła Podstawowa w Osieku
  • Lucyna Gawełek – Szkoła Podstawowa w Zaborzu
  • Kaja Głuszek - Szkoła Podstawowa w Osieku-

II miejsce:

  • Oliwier Olesiak - Szkoła Podstawowa w Zaborzu
  • Aleksandra Ziaja - Szkoła Podstawowa w Osieku
  • Adrian Rukat- Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
  • Malwina Mikuła - Szkoła Podstawowa w Głębowicach
  • Nikola Mika - Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu
  • Maciej Luranc- Szkoła Podstawowa w Głębowicach

III miejsce:

  • Wiktoria Terciak - Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu
  • Amelia Sokolińska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu
  • Milena Ledwoń - Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu
  • Oliwier Rudek- Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu
  • Amelia Nikliborc - Szkoła Podstawowa w Zaborzu
  • Jakub Tobiczyk - Szkoła Podstawowa w Babicach
  • Gabriela Janiga - Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu
Czytany 695 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 listopad 2018 08:21