Nagroda specjalna: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku wykonali - 173 prac
Nagrody indywidualne w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:
Wyróżnienie I stopnia:
- Borowczyk Filip – Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej,
- Wanat Izabela – Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
- Laszczak Natan – Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Świerguła Julia – Zespół Szkolno–Przedszkolny w Polance Wielkiej,
- Gaweł Jakub – Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
- Grubka Wojciech - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
- Pędziwiatr Karol - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
- Ciołek Lena – Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
- Huczek Lena – Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1 w Osieku–Przedszkole Publiczne
- Zalińska Stefania - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy
Wyróżnienie II stopnia:
- Januszyk Mikołaj - Przedszkole Samorządowe w Brzezince,
- Milowska Julia - Miejskie Przedszkole nr 18 w Oświęcimiu,
- Chowaniec Marta - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu ,
- Nowak Wiktoria - Przedszkole Samorządowe w Zaborzu,
- Wojtaszczyk Karol - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej,
- Barcel Amelia - Zespół Szkolno–Przedszkolny w Polance Wielkiej
- Szczurek Dominik - Niepubliczne Przedszkole „Bajka” w Oświęcimiu,
- Łucarz Antoni - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
- Chowaniec Zuzanna – Przedszkole Samorządowe w Grojcu ,
- Niemiec Marta - Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1 w Osieku–Przedszkole Publiczne
- Kubiesa Dominika – Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Oświęcimiu,
- Sikora Michał - Przedszkole Samorządowe w Brzezince,
- Wyżgoł Sonia - Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach,
Wyróżnienie III stopnia:
- Koczur Aleksander - Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach,
- Kadłubicka Zuzanna - Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach,
- Saternus Sandra – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wandy Chotomskiej nr 1 w Przecieszynie,
- Sporysz Ignacy – Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
- Bernaś Gabrysia – Przedszkole Samorządowe w Rajsku,
- Krzemień Wiktoria - Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej,
- Urbanik Tymon – Przedszkole w Graboszycach
- Jans Maria - Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu,
- Kołodziejczyk Nadia – Przedszkole Samorządowe w Harmężach,
- Rybski Igor – Przedszkole w Graboszycach,
- Stachura Magdalena - Przedszkole Samorządowe w Harmężach,
- Kędracka Maja - Przedszkole Samorządowe w Grojcu,
- Zalińska Antonina - Przedszkole Samorządowe we Włosienicy,
Nagrody indywidualne w kategorii kl. I – III
I miejsce:
- Płonka Arkadiusz – Szkoła Podstawowa w Graboszycach,
- Adamik Emilia - Szkoła Podstawowa w Graboszycach,,
- Kuczek Andrzej- Szkoła Podstawowa w Babicach,
- Majdak Zuzanna Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nowej Wsi
- Danek Paulina – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
- Warmuzek Gabriela - Szkoła Podstawowa w Babicach,
- Potocki Karol - Szkoła Podstawowa w Babicach,
- Kopiasz Patrycja- Szkoła Podstawowa w Brzezince,
II miejsce:
- Majchrowski Patryk – Szkoła Podstawowa w Rajsku
- Bogdan Malwina - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
- Urbańczyk Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
- Zemła Karolina - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
- Zemła Julia - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
- Urbańczyk Zuzanna - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku,
- Bernaś Kacper – Szkoła Podstawowa we Włosienicy,
- Bogunia Emilia – ZSP w Głębowicach,
- Babiarczyk Sebastian- ZSP w Głębowicach,
- Kuś Karolina – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielskiej ,
- Snażyk Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Porębie Wielskiej,
- Feder Maja – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu,
III miejsce:
- Cygan Maja – Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
- Boba Magdalena - Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
- Jarosz Ewa – Szkoła Podstawowa w Zaborzu,
- Mika Nikola – Szkoła Podstawowa nr 3 w Oświęcimiu,
- Rembiesa Nadia – Szkoła Podstawowa w Brzezince,
- Nowak Sylwia – Szkoła Podstawowa w Rajsku
- Dul Kacper – Szkoła Podstawowa w Bobrku
- Marański Michał – Szkoła Podstawowa w Grojcu,
- Parys Oliwier - Szkoła Podstawowa w Grojcu