sobota, 15 październik 2016 12:28

Dziękujemy za pomoc przy organizacji pikniku dla Krzyśka na Zaborzu

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pikniku charytatywnego dla Krzyśka Węgrzyna w Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu. Podczas III rodzinnego pikniku zebraliśmy rekordową kwotę 15 tys. 750 zł!. Wiele się działo i nie sposób było w natłoku spraw i imprez podziękować wszystkim naszym Darczyńcom. Czynimy to więc teraz.

Galeria zdjęć tutaj: http://pszaborze.gminaoswiecim.pl/pl/2609/10144/piknik-charytatywny-dla-krzysia.html

Dziękujemy panu Wójtowi Albertowi Bartoszowi za patronat nad naszym przedsięwzięciem a Wam drodzy mieszkańcy Gminy Oświęcim za liczną obecność. Dziękujemy p. dyrektor Joli Zapale i jaj fantastycznemu zespołowi. Świetnym strażakom z OSP Brzezinka za wspaniały pokaz, Markowi Urbańczykowi i Zastępcy Wójta Mirkowi Smolarkowi za sędziowanie i prowadzenie meczu Zaborze-Grojec, LKS Zaborzanka wraz z prezesem Piotrem Drabczykiem, wzorowym tatusiom PS Zaborze i PS Grojec oraz SP Grojec za poświęcenie, Fundacji FROPSSiK na czele z Panią Prezes Beatą Smolarek, Michałowi Urbańczykowi z pieskiem ALVARO, wolontariuszom i członkom fundacji MOWP na czele z p. Moniką Bartosz i Agnieszką Komenderą, Panu Mariuszowi Kaszubie za konferansjerkę i doskonałe prowadzenie pikniku, Panu Wojtkowi Płonce sołtysowi Stawów Grojeckich i jego żonie Żanecie, Ryszardowi Zapale i sołtysowi Zaborza Adamowi Nowotarskiemu a także Srowarzyszeniu Emerytów z Grojca.

Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali by wspomóc oranizację pikniku a przede wszystkim nauczycielom, personelowi, dzieciom, rodzicom, PS Grojec, SP Grojec, PS Zaborze , SP Poręba Wielka " Razem możemy więcej".

Dziękujemy także wszystkim młodym talentom prezentującym się naszej scenie plenerowej a szczególnie Wiktorii Wójcik, która namalowała pięknego konia ( talenty z SP Grojec, PS Grojec, SP Poręba Wielka, Mażoretki Polanka Wielka, Szkoły tańca Astra i Milenium, sąsiadki Krzysztofa CHEER SG). Wszyscy jesteście wielcy!!!

Dziękujemy ofiarodawcom, którymi byli:

 1. Rodzice dzieci, nauczyciele i personel PS Zaborze, PS Grojec, SP Poręba Wielka, SP Grojec , Stowarzyszenie Emerytów z Grojca,
 2. Bartosz i Natalia Janiczek
 3. Firma Balsen
 4. Kinga i Wojtek Gworek
 5. Silesia Citty Center Klinika Pięknych dłoni
 6. Państwo Beata i Mirosław Smolarek
 7. Klasa IIb i IIIa państwo Kula z Grojca
 8. Masarnia Kubica
 9. Magdalena Gutowska szkoła
 10. Tyran piekarnia
 11. Marzena Dariusz Pająk Kl. I w Grojcu Firma Tchibo
 12. Szkoła podstawowa nr 11
 13. Mirek Stawowczyk
 14. Mariusz Chrapczyński MC SPAW
 15. Katarzyna Brzozowska
 16. Tulakowo Agnieszka Wąsik
 17. Pola & Tola uszyte z miłości
 18. Jupilandia
 19. Fitnes Klub Paola Marek i Izabela Borowczyk
 20. Sołtys Adam Nowotarski

Dziękujemy Wam z całego serca!!!!!

Czytany 1974 razy