niedziela, 04 wrzesień 2016 06:42

Blogujące mamy dla Mai Jedlińskiej!

4 września odbędzie się już trzecia edycja spotkań blogujących mam w Oświęcimiu, tym razem pod nową nazwą 'BlogoMAMY'. Pomysłodawczynią i organizatorką spotkania jest Katarzyna Rudnicka, a współorganizatorką Justyna Krzysztof. Za każdym razem blogujące mamy wspierają podopiecznego fundacji Małej Orkiestry wielkiej Pomocy. Tym razem pod swoje skrzydła dziewczyny wzięły Maję Jedlińską, która urodziła się z zespołem wad wrodzonych.

Spotaknie blogujących mam organizowane jest w oświęcimskiej kręgielni Kula Hula. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach z animatorami z Akademii Twórczego Rozwoju - Bystrzak Oświęcim, wspólnym gotowaniu z Cynamon Sztuka Gotowania oraz pobawić się w Parku Family Fun. Natomiast dla uczestniczek przygotowane są ciekawe prelekcje z Panią Marzeną Koptą z tematem "Autentyczność daje siłę - odważysz się?" oraz z Panią Edytą Walęciak-Skórką z tematem "Jutro zaczyna się dziś". Jak na miejsce spotkania przystało, nie zabraknie również gry w kręgle. Całe spotkanie będzie uwieczniał na fotografiach Tomasz Mól - Perfekcyjny Moment.
Spotkanie wspierają takie firmy jak Bubble Station, Restauracja Europa, Świat herbat, Cukiernia Awa, Słodka kraina Czarów, którzy zaszczycą uczestników spotkania samymi pysznościami oraz mnóstwo innych wspaniałych firm.
Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Mai. Organizatorki zapowiadają, że chcą pobić rekord w uzbieranej kwocie ze wszystkich podobnych spotkań blogerskich w Polsce!

Czytany 1179 razy