piątek, 26 sierpień 2016 06:41

Wspólnie z MotoGalicją uzbieraliśmy 1023 złotych dla Mai z Brzeszcz, a dla dla Kornelii z Zaborza ponad 20 worków nakrętek

IV Moto Piknik zorganizowany przez stowarzyszenie MotoGalicja przeszedł już do historii. Kolejny raz z imprezy skorzystało kilkaset osób. Podczas pikniku chętni mogli też wesprzeć chore dzieci. . Nad całością zbiórki czuwała Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy
Podczas pikniku MotoGalicja przygotowała między innymi strefę malucha z zabawkami, klockami, malowaniem twarzy, samochodem do malowania i animatorami, którzy zapewnią dzieciom doskonałą zabawę.
Nieco starsi mogli skorzystać z symulatora, żyroskopu, gokardów czy fotobudki. Nie zabrakło też koncertów. Na scenie stanęli Angola Gay i Blu’Ska. Na zakończenie imprezy na niebie rozbłysły piękne fajerwerki.
– Jesteśmy zadowoleni z kolejnej edycji Moto Pikniku – mówi Paweł Kram ze Stowarzyszenia Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji MotoGalicja. – Pomimo tego, że rajd samochodowy nie doszedł do skutku było więcej osób niż w zeszłym roku.
Jednym z partnerów tego wydarzenia była Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy
Źródło i foto: Fakty Oświęcim

Czytany 1320 razy