poniedziałek, 11 maj 2015 09:00

Zapraszamy na Rodzinny Piknik dla Kornelki!

plakat

Mini mecz piłki nożnej, tor z przeszkodami, przejażdżka na kucyku, malowanie samochodu, pokazy zumby, tańca towarzyskiego, klub motocyklowy i strażacka kurtyna wodna, a także: malowanie twarzy,rodzinne karaoke …. To tylko nieliczne atrakcje, które w sobotę 23 maja br. od godz. 14.00 czekają na uczestników „Rodzinnego Pikniku dla Kornelki w ogrodzie przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu. Podczas pikniku, ok. godz. 15.00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na Dobroczynne Wianki i Wiatraczki. Dla najmłodszych przewidziano moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Zapraszamy do spędzenia wspólnie z nami sobotniego popołudnia! Współorganizatorem Pikniku jest Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.
Dochód z pikniku przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację małej Kornelki Sówki z Zaborza, która cierpi na wadę ośrodkowego układu nerwowego połączoną z małogłowiem, na zaburzenia kostno-stawowe, a także na wzmożone napięcie mięśni nóg. Dziewczynka nie raczkuje, nie siedzi i nie mówi. Jej rozwój jest daleki od rozwoju jej rówieśników. Dziewczynka wymaga całodobowej opieki.
Zarząd i wolontariusze MOWP działają charytatywnie, a sto procent kwoty uzbieranej podczas jarmarku trafi na subkonto małej Kornelii w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i może zostać wydana jedynie na leczenie i rehabilitację.

Czytany 1095 razy