czwartek, 13 marzec 2014 10:05

Siatkarze zagrają dla małego Dawidka

siatkarzeW najbliższą sobotę 15 marca siatkarze z UMKS Kęczanin Kęty będą walczyć o utrzymanie się w I lidze z Avivą Świdnik. Podczas rozgrywek zbierane będą pieniądze na leczenie i rehabilitacje małego Dawidka Tatonia z Kęt, podopiecznego Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00 w hali sportowej kęckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. os. Nad Sołą 29.
Ośmioletni chłopczyk urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i padaczką lekooporną. Jest pod stałą opieką lekarską.

Dawidek jest również podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", można mu również pomóc wpłacając pieniądze na jego subkonto, które znajduje się na stronie http://dzieciom.pl/podopieczni/10522 lub przekazując mu 1 proc. swojego podatku. Wszystkie datki, które trafiają do warszawskiej fundacji są rozliczane na podstawie faktur tylko. za rehabilitację czy za zakup lekarstw.
Wolontariusze oświęcimskiej "orkiestry" będą stać z puszkami również w niedzielę 16 marca podczas Targów Ślubnych w Oświęcimiu. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 w sali bankietowej Villa Toscana przy Restauracji Tawerna. Zakończenie targów zaplanowano na godz. 17.00.
Targi ślubne

Czytany 5832 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44