środa, 06 listopad 2013 12:23

Cicindela - Magiczny spektakl krakowskiego teatru tańca w Oświęcimiu!!!

TT

Już dziś zapraszamy Was na niezwykły spektakl w ramach Wielkiego Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który przygotowujemy wspólnie z Oświęcimskim Centrum Kultury i przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta.
15 grudnia o godz. 17.00 na deskach OCK w spektaklu "Cicindela" wystąpią Paweł Łyskawa i Agata Syrek – tancerze na co dzień występujący w Krakowskim Teatrze Tańca.
"Cicindela" to uwodzący taniec owadziej femme fatale...
bezwzględna gra tańcem..., konwulsyjny ruch poczęty na samym wstępie istnienia...
Reżyserem spektaklu jest Eryk Makohon.

Tegoroczny jarmark przygotowujemy z myślą o dziesięcioletnim Łukaszu Gawle z Włosienicy. Chłopczyk cierpi na dystrofię mięśniową typu Duchena. Choroba powoduje, że jego mięśnie powoli zanikają, powstrzymać ją może długa i intensywna rehabilitacja.
Na spektakl zapraszamy posiadaczy cegiełek MOWP o wartości 10 zł, będzie je można również kupić w dniu imprezy, a już dziś możecie rezerwować cegiełki pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na leczenie Łukasza. Razem z Nami możecie sprawić, że chłopczyk będzie miał szczęśliwsze dzieciństwo.
Na takim spektaklu, nie może zabraknąć ludzi, których fascynuje taniec. To będzie dla Was magia, urzeczywistnienie snów a już na pewno, przynajmniej inspiracja….Ci, których jeszcze taniec nie fascynuje, mają najlepszą okazję, żeby pozwolić mu się porwać…..
jarmark zima 2013

Czytany 3045 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44