piątek, 27 wrzesień 2013 09:16

Przed nami kolejny Jarmark!!

6W trzecią niedzielę grudnia (15.12.2013), tuż przed świętami, w Oświęcimskim Centrum Kultury, startuje VI Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, organizowany przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Oświęcim. Rozpoczynamy jak zawsze o godz. 10.00.

W Oświęcimskiego Centrum Kultury wielu wystawców oraz producentów rękodzieła z Małopolski i Śląska, zaoferują piękne i oryginalne, ręcznie wykonane przedmioty, między innymi biżuterię, wyroby z filcu, decoupage, ceramikę, wyroby z wosku pszczelego, ozdoby świąteczne, opłatki wigilijne czy Poinsecję (zwaną gwiazdą betlejemską) z Firmy Plantpol - Zaborze.
Każdy z tych przedmiotów sprawi, że przed świętami wnętrza w Waszych domach wypełnią się ciepłem i Bożonarodzeniową radością. Poza tym na jarmarku znajdziecie niepowtarzalne prezenty, które z pewnością ucieszą Waszych bliskich.
Oprócz świątecznych zakupów planujemy warsztaty i wiele ciekawych atrakcji. Więcej informacji już wkrótce.
Podczas imprezy zbierać będziemy na leczenie i rehabilitację Łukasza Gawła z Włosienicy, podopiecznego „orkiestry” oraz Fundacji Zdążyć z Pomocą. Chłopiec od pięciu lat zmaga się z bardzo poważną chorobą - dystrofią mięśniową typu Duchena. Choroba powoduje, że wszystkie mięśnie Łukasza powoli zanikają.

A teraz informacja niesamowita. Najprawdopodobniej, podczas jarmaku wystapi dla nas "Krakowski Teart Tańca". Dla miłośników ruchów ludzkiego działa w rytm muzyki i nie tylko, pozycja absolutnie obowiązkowa. Zobaczcie sami - Krakowski Teart Tańca.

Czytany 3021 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44