środa, 19 czerwiec 2013 07:53

Podziękowania od Błażejka i jego rodziców.

Błażej podziękowaniaW środę, 19 czerwca z prezesem MOWP spotkał się Błażejek Dutka i jego rodzice. Dutkowie postanowili formalnie podziękować fundacji i w tym celu przynieśli piękne pisemne podziękowanie, bukiet róż i …..ukochany sernik prezesaJ. Wiola, która wspomagała kilka imprez organizowanych przez MOWP swoimi wypiekami, wiedziała dokładnie, że tej namiętności Albertowi trudno będzie się oprzeć.

Przed Błażejkiem ostatnia operacja po której będzie mógł relatywnie, normalnie żyć. Kwota jaka jest na nią potrzebna, jest bliska skompletowania, więc należy domniemywać, że Błażejek będzie mógł konsekwentnie spłacać Małej Orkiestrze dług, jaki u niej zaciągnął. A układ jest taki, że ma dla MOWP wykonać 10 tysięcy uśmiechów. I choć jak twierdzą jego rodzice, spłaca zobowiązanie cały czas, jeszcze trochę zadłużenia, maluchowi do „wyuśmiechania” zostało….:).

W zgodnej opinii wolontariuszy Fundacji, takie podziękowanie, wsparte uśmiechem chorego dziecka, warte są po tysiąckroć więcej, niż wszystkie "salonowe” dziękczynne rauty, razem wzięte.

PODZIĘKOWANIA
dla Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.
za bezinteresowną pomoc, wsparcie i życzliwość na drodze do zdrowszego serduszka, dzięki którym Błażejek ma szansę na dalsze szczęśliwe życie, prawidłowy rozwój i uzyskanie samodzielności w przyszłości.
Życzymy całemu zespołowi MOWP, wielu sukcesów w dalszej działalności, wytrwałości oraz satysfakcji z pomocy niesionej tym najbardziej bezbronnym – dzieciom.
Błażejek, Wiola i Bogdan Dutka. Oświęcim 19.06.2013 r.

P.S. Serniczek był niebiański!! – Albert J

Czytany 2945 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44