wtorek, 09 kwiecień 2013 07:47

Pomożecie?? :)

Albert 2

Juz po raz drugi z rzędu, Albert Bartosz został nominowany w konkursie "Gazety Krakowskiej - "Silny człowiek Małopolski zachodniej". Oczywiście, w tym roku prezes MOWP, broni zdobytego w zeszłym roku tytułu. Jak napisano w największej małopolskiej gazecie - "W naszym plebiscycie znalazły się 24 postaci związane z regionem Małopolski zachodniej - powiatami: oświęcimskim, chrzanowskim, olkuskim i wadowickim. Nominowali ich dziennikarze tworzący Kapitułę Plebiscytu."
Bardzo prosimy wszystkich przyjaciół naszej fundacji o wsparcie w głosowaniu. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze, oddając swój głos na kuponie drukowanym w "Gazecie Krakowskiej", który trzeba potem wysłać, lub zanieść do siedziby redakcji w Oświęcimiu, Rynek 1, Chrzanowie, Rynek 3 lub w Wadowicach, pl. Jana Pawła II (można też dostarczyć dowolnemu wolontariuszowi MOWP). A po wtóre - poprzez zakup e-wydania "Gazety Krakowskiej". Uczestnik plebiscytu może dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań poprzez przesłanie SMS na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT), w treści wpisując CZLOWIEKMZ.2. Po wysłaniu tego SMS można przeczytać całe wydanie gazety wpisując otrzymany kod na stronie www.gazetakrakowska.pl .
Gorąco zachęcamy do głosowania. Medialny sukces prezesa zawsze pozytywnie wpływa na wiarygodność NGO’sa a w naszym przypadku, dzięki temu możemy skuteczniej działać na rzecz chorych dzieci.
Paulina Łysak.

 

Czytany 2863 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44