środa, 23 styczeń 2013 17:56

Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny tuż tuż...

DSCF8094

24 marca 2013r odbędzie się kolejny Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny. Organizowany będzie w partnerstwie z Oświęcimskim Centrum Kultury. Zapraszamy rękodzielników do wzięcia udziału w imprezie! Wystawcy w trakcie trwania imprezy przekażą na rzecz chorych dzieci drobną wpłatę (sugerujemy, by było to 10% utargu, minimum 50zł, jednak wpłata jest dobrowolna). Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem kiermaszu (do pobrania poniżej) oraz wysłaniem wypełnionej karty zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA - przyjmowanie zgłoszeń przedłużone jest do 17 marca 2013r!

Regulamin Wielkiego Charytatywnego Kiermaszu Wiosennego

Karta Zgłoszeń dla wystawców

Imprezie będzie przyświecał szczytny cel - chcemy z Waszą pomocą wesprzeć wysiłki rodziców Ani Jakubik z Oświęcimia w walce o zdrowie córki, u której stwierdzono chorobę genetyczną neurofibromatozę typu 1 oraz guza pnia mózgu. W ubiegłym roku Ania przeszła operację, w trakcie której wycięto jej kręgi szyjne. Konieczne było zwiększenie przestrzenii dla powiększającego się guza, który utrudniał już Ani funkcjonowanie (guz jest nieoperowalny). Obecnie Ania poddawana jest chemioterapii, która planowo ma trwać do września 2013r. Przeszła dotąd już 10 cykli chemioterapii intensywnej oraz 4 podtrzymującej. Rodzice Ani ponoszą spore koszty leczenia (badania, konsultacje lekarskie, lekarstwa, opatrunki, dojazdy do Krakowa), dodatkowo muszą się przygotować na kosztowną rehabilitację po zakończeniu chemioterapii. Razem z Wami zrobimy wszystko co w naszej mocy, by pomóc im w tych wysiłkach.

Ania to pogodna dziewczynka. Miewa czasem zmiany nastroju, jednak mimo stanu jej zdrowia jest bardzo żywa i ruchliwa. Niestety ze względu na słabą odporność często łapie różne infekcje, dlatego jej kontakt z równieśnikami jest bardzo ograniczony. Bardzo tęskni za swoim przedszkolem, z dziećmi ma kontakt praktycznie tylko na oddziale szpitalnym. Ania najbardziej lubi bawić się ze swoim ukochanym szczeniaczkiem Pimpkiem, który daje jej dużo radości i zabija nudę ciągłego przebywania w domu, poza tym lubi oglądać ulubione bajki.

Pomóżcie Ani wrócić do zdrowia, przyjdźcie na Kiermasz - czekać tam na Was będzie moc atrakcji, które ujawnimy już na dniach... Nie zapomnijcie zaprosić znajomych! :)

Czytany 4219 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44