niedziela, 12 listopad 2017 19:35

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

10 grudnia 2017 po raz kolejny Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy oraz Oświęcimskie Centrum Kultury zapraszają na niezwykłe wydarzenie - Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy w OCK. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: atrakcje dla najmłodszych, spektakl pt. „Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu”" w wykonaniu aktorów z Miejskiego Przedszkola Nr 15. Oprócz tego rękodzielnicy ze Śląska i Małopolski zaoferują piękne i oryginalne, przedmioty: biżuterię, zabawki, dekoracje świąteczne, kartki świąteczne, obrazki i inne ozdoby. Będą wyroby z filcu, drewna, zdobienia techniką decoupage, ceramika oraz wiele innych. Każdy z tych przedmiotów sprawi, że przed świętami wnętrza Waszych domów wypełnią się ciepłem i bożonarodzeniową radością i zachwycą waszych bliskich. Będą Państwo mogli również posmakować w domowych wypiekach, czy też pięknie dekorowanych pierniczkach. Przez cały dzień będzie można nabyć poinsecję, zwaną Gwiazdą Betlejemską, podarowaną przez firmę Plantpol.

Podczas jarmarku zbierać będziemy na leczenie i rehabilitację 6- letniej Antosi Matusiak chorej na spastyczność kończyn dolnych, zaburzenia neurorozwojowe , opóźnienie rozwoju mowy oraz podejrzenie zespołu genetycznego.

Podczas jarmarku nastąpi uroczysty finał konkursu na Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową.

patronat miasto oswiecim grudzien 2017

Program:

  • 9:30-17:00 - Jarmark; sala z atrakcjami dla dzieci
  • 15:00 - Spektakl dla dzieci pt. "Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu” oraz finał konkursu na Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową

 

Czytany 3033 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 listopad 2017 21:28