czwartek, 07 październik 2010 10:04

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy MOWP i koncert Jack Band'u !!!!

DSC00566Zapraszamy Was na imprezę niezwykłą:). "Wielki Bożonarodzeniowy Jarmark Charytatywny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy".
Podczas jarmarku będą się wystawiać producenci ceramiki i biżuterii użytkowej, zostanie zaprezentowany spektakl teatralny "Zbroja"
oraz, co w przypadku MOWP jest oczywiste, będzie dużo wydarzeń muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie niesamowita grupa Jack Band, która składa się z nieprzeciętnych muzyków wykonujących z zapałem największe przeboje muzyki popularnej.Ten 18 osobowy Big Band jest w stanie rozgrzać każdą publiczność (www.jackband.pl ). Zagra też Krzywa Alternatywa, zespół Marcina Boińskiego i młoda formacja " Flies".

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się ż występ grupy profesjonalnych muzyków jazzowych występujących pod sztandarem "Funky Beegos", którzy zaprezentują największe przeboje lat 70-tych w absolutnie niesamowitej aranżacji:) - www.facebook.com/#!/album.php?aid=35400&id=120062151346472

W tym roku będziemy zbierać pieniądze dla chorego na mukowiscydozę Dawida Skowyry z Grojca. Jego choroba wymaga kosztownego leczenia, rehabilitacji i sprzętu. Bardzo pomocna w codziennym funkcjonowaniu byłaby specjalna kamizelka, dzięki której nie trzeba by kilka razy dziennie "opukiwać" plecków dziecka. Niestety kosztuje ona ponad 30 tys. zł. i nie ma możliwości na jej refundację. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zebrać potrzebną kwotę a nawet jeśli zbierzemy tylko jej część, to jest duża szansa na to, że pozostałe środki zostaną wpłacone z finansów, którymi dysponuje Fundacja MOWP.

Naszymi partnerami i współorganizatorami przedsięwzięcia są:
Oświęcimskie Centrum Kultury, Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży,
Rotary Club Oświęcim, Multimedia - Partner oraz różnorakie podmioty gospodarcze i społeczne z terenu powiatu oświęcimskiego.
Patronat nad koncertem objęli: prezydent miasta, starosta naszego powiatu i członek zarządu naszego województwa.

Jeżeli znacie Państwo wytwórców biżuterii, ceramiki lub czegoś w podobnym klimacie, zaproście ich w naszym imieniu. Sami też przyjdźcie, bo warto!!!!!!
P.S. Z powodów, których póki co postanowilismy nie eksponować, musieliśmy zrezygnować z występu Renaty Przemyk.
Czytany 4448 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44