środa, 03 październik 2012 11:04

Jarmark Bożonarodzeniowy 2012

banner_jarmark_2012

Już po raz piąty zapraszamy wszystkich chętnych na Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, który odbędzie się 9 grudnia (niedziela) 2012 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury w Oświęcimiu. Kolejny raz mnóstwo artystów, mnóstwo prezentów i wielka świąteczna impreza, na której będziemy zbierać pieniążki na leczenie i rehabilitację jednego z naszych podopiecznych.

Jarmark dla Błażeja Dutki.
Niespełna roczny Błażejek ma poważną wadę serca. Operowano ją już w okresie prenatalnym. Mimo interwencji urodził się z jedną z najcięższych wad serca - brakiem lewej komory (HLHS). Za kilkanaście dni musi przejść już trzecią z kolei, bardzo drogą operację, której kosztów nie refunduje Narodowy Fundusz Zdrowia. Wada serca, z która urodził się Blażejek wymaga wieloetapowego leczenia operacyjnego.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić oryginalny prezent bliskim i pomóc najbardziej potrzebującym. Na Jarmarku będziemy prezentować najlepsze rękodzieło twórców, którzy goszczą u nas na każdej imprezie oraz twórców nowych. Spotakmy tam biżuterię, wyroby z filcu, decoupage, ceramikę, ozdoby świąteczne oraz duży wybór gwiazdy betlejemskiej.

Jarmarkowi będzie towarzyszyć mnóstwo imprez dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy!

Informacja dla Wystawców:

Zgłoszenia do udziału w Jarmarku są przyjmowane telefonicznie.

Osoba odpowiedzialna: Maria Janas tel. 502 458 566

Pobierz kartę zgłoszeń na jarmark.

Pobierz regulamin Jarmarku.

Czytany 8276 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 kwiecień 2014 21:44